O nas

Kilka słów o nas

Jesteśmy grupą osób z doświadczeniem w tworzeniu wnętrz i przedmiotów, które przynoszą wartość dodaną swoim użytkownikom. Wiemy jak ważne są komfortowe warunki pracy w biurze – mają one wpływ na efektywność pracy i satysfakcję pracowników. Dlatego łącząc naszą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy unikatowy produkt, jakim jest budka telefoniczna do biur HIDE.

Innowacyjność naszych budek polega na ich modułowym charakterze oraz szybkim i prostym procesie zamówienia. Nasze budki możecie zamówić do Waszego biura jednym kliknięciem myszki, a samą budkę bez problemu zmontujecie samodzielnie.

Modułowość naszych produktów idzie w parze z doskonałą jakością i funkcjonalnością. Jesteśmy przekonani, że nasze budki telefoniczne przyniosą wiele radości korzystającym z nich pracownikom. Do zobaczenia! 

 

Skontaktuj się z nami

E-mail: KONTAKT@HIDEBOOTH.COM
AQUSTEC SP. Z O.O.
UL.STANISŁAWA MONIUSZKI 31/6, 87-100 TORUŃ

AQUSTEC SP. Z O.O. REALIZUJE PROJEKT W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ W RAMACH DZIAŁANIA 1.3. PRACE B+R FINANSOWANE Z UDZIAŁEM FUNDUSZY KAPITAŁOWYCH PODDZIAŁANIE 1.3.1: „WSPARCIE PROJEKTÓW BADAWCZO – ROZWOJOWYCH W FAZIE PRESEED PRZEZ FUNDUSZE TYPU PROOF OF CONCEPT –BRIDGE ALFA PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ, 2014-2020”. DOFINANSOWANIE Z PROGRAMU WYNOSI 848 000 ZŁ.