O nas

o nas

W firmie AQUSTEC tworzymy rozwiązania dla biur, które przynoszą wartość dodaną swoim użytkownikom. Wiemy, jak ważne są komfortowe warunki pracy w biurze – mają one wpływ na efektywność pracy i satysfakcję pracowników. Dlatego, łącząc naszą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy unikatowy produkt, jakim jest budka telefoniczna do biur, pod marką HIDE.

Innowacyjność naszych kabin akustycznych polega na ich modułowym charakterze, prostym procesie zamówienia oraz krótkim czasie produkcji. Modułowość kabin HIDE idzie w parze z ich doskonałą jakością i funkcjonalnością. Gwarantujemy przy tym najlepszy stosunek  jakości do ceny, tak aby na nasze rozwiązania mogły sobie pozwolić  nawet niewielkie firmy o ograniczonym budżecie.

Nasze budki cieszą się dużą popularnością w krajach Europy Zachodniej, gdzie trafiają przede wszystkim do francuskich biur.

Wciąż się rozwijamy i usprawniamy nasze produkty, a także rozbudowujemy swoją ofertę.

Poza kabinami akustycznymi, w sprzedaży posiadamy też akustyczne kurtyny wiszące wykonane z odzyskiwanych w procesie recyklingu butelek PET. Jest to rozwiązanie, które z powodzeniem spełni funkcję przegrody wydzielającej stanowiska pracy oraz pomoże wyciszyć głośne biuro i zredukować czas pogłosu.

Tworzymy miejsca pracy, w jakich sami chcielibyśmy pracować. Z nami każdy może pozwolić sobie na zapewnienie komfortu pracy swoim pracownikom.

Skontaktuj się z nami

E-mail: KONTAKT@HIDEBOOTH.COM
AQUSTEC SP. Z O.O.
UL.STANISŁAWA MONIUSZKI 31/6, 87-100 TORUŃ

AQUSTEC SP. Z O.O. REALIZUJE PROJEKT W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ W RAMACH DZIAŁANIA 1.3. PRACE B+R FINANSOWANE Z UDZIAŁEM FUNDUSZY KAPITAŁOWYCH PODDZIAŁANIE 1.3.1: „WSPARCIE PROJEKTÓW BADAWCZO – ROZWOJOWYCH W FAZIE PRESEED PRZEZ FUNDUSZE TYPU PROOF OF CONCEPT –BRIDGE ALFA PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ, 2014-2020”. DOFINANSOWANIE Z PROGRAMU WYNOSI 848 000 ZŁ.