Parametry Kabin Akustycznych

POZNAJ PARAMETRY TECHNICZNE
KABIN AKUSTYCZNYCH HIDE

Kabiny akustyczne HIDE to idealne rozwiązanie zarówno do pracy indywidualnej, jak i grupowej. Dają poczucie komfortu i prywatności, sprzyjają koncentracji, umożliwiają prowadzenie rozmów w pełnym spokoju. Doskonale sprawdzą się w biurach dużych i małych, halach produkcyjnych, głośnych lokalach gastronomicznych czy bibliotekach.

2 WERSJE KOLORYSTYCZNE

Nasze produkty pokryte są filcem, dostępnym w dwóch odcieniach szarości: średnioszarym oraz ciemnoszarym. Klasyczna szarość doskonale wpasuje się w każde wnętrze biurowe. 

DOSKONAŁE WYCISZENIE

Ściany budek wypełnione są gąbką akustyczną oraz pokryte filcem. W połączeniu z szybą, dają doskonałe wyciszenie pojedynczej budki telefonicznej na poziomie 36 db. 

Budka inteligentna

Wentylacja i oświetlenie włączane są automatycznie po wejściu osoby do budki. Wyłączą się również same, dzięki czemu zapewniają najwyższy komfort swoim użytkownikom.  

WYMIARY

Optymalne wymiary zewnętrzne każdego produktu oraz stosunkowo cienkie ściany sprawiają, że budka zmieści się w każdym biurze, a jednocześnie zapewni przestronne wnętrze użytkownikowi, który może cieszyć się swobodą ruchów i idealnym komfortem.

WYPOSAŻENIE

Standardowe wyposażenie każdej naszej budki telefonicznej to:  gniazdo elektryczne 230V +2xUSB oraz wygodna półka umieszczona na wysokości 110 cm, umożliwiająca pracę w pozycji stojącej lub siedzącej (hoker).

BUDKA MODUŁOWA

Kabiny HIDE są modułowe, czyli łatwe w montażu. Możesz zmontować je sam lub zlecić montaż naszej ekipie. Przestawienie budki nie wymaga demontażu, ale należy sprawdzić jej wypoziomowanie. 

2 WERSJE KOLORYSTYCZNE

Nasze budki pokryte są w środku i na zewnątrz filcem, do wyboru w kolorze ciemnoszarym lub średnioszarym. Szarość to klasyka, która doskonale sprawdzi się w każdym biurze. 

Nasze doświadczenie pokazuje, że te 2 kolory do wyboru w zupełności spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki ograniczonemu wyborowi kolorów nasze budki już czekają w magazynie, gotowe do wysłania wprost do Twojego biura. Możesz je otrzymać już w 7 dni od zamówienia.

DOSKONAŁE WYCISZENIE

Budka 1-osoba zapewnia wyciszenie na poziomie 36 dB, natomiast w salkach spotkań wskaźnik ten wynosi 30 dB.

Osiągnięcie wysokich parametrów wyciszenia jest możliwe dzięki doskonałej konstrukcji naszych produktów oraz dzięki użyciu najwyższej jakości komponentów. Ściany budek wypełnione są gąbką akustyczną oraz pokryte filcem wewnątrz oraz na zewnątrz budek, co daje efekt wyciszenia w obie strony. Drzwi szklane naszych produktów wykonane są z najlepszej jakości szyby hartowanej, od renomowanego producenta szyb Saint-GobainBUDKA INTELIGENTNA

Po wejściu do budki automatycznie włączy się wentylator oraz oświetlenie LED skierowane na półkę. Światło w budce rozświetli wnętrze i da znać, że budka jest zajęta. Surowe wykończenie otworu, z którego wydostaje się światło, nadaje wnętrzu industrialnego charakteru. 

WYPOSAŻENIE

W budce znajduje się ergonomiczna, drewniana półka z gniazdkiem elektrycznym 220V+2xUSB. Półka wykonana jest z wysokogatunkowej sklejki brzozowej, pokrytej lakierem bezbarwnym. Poręczny i wygodny blat umiejscowiony został na optymalnej wysokości, która umożliwia pracę zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej (na krześle typu hoker).

BUDKA MODUŁOWA
= ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ

Budka wykonana jest z gotowych elementów (modułów), dzięki czemu istnieje możliwość samodzielnego montażu budki. Wystarczą 2 pary rąk i godzina czasu. Do budki dołączamy instrukcję montażu. 

Istnieje również możliwość zlecenia montażu naszej doświadczonej ekipie fachowców, którzy montowali już nasze produkty i zrobią to szybko i dokładnie. W celu zachowania parametrów akustycznych budki rekomendujemy to rozwiązanie.  Zapraszamy do kontaktu!  

Skontaktuj się z nami

E-mail: KONTAKT@HIDEBOOTH.COM
Tel: +48 519 621 887
AQUSTEC SP. Z O.O.
UL.STANISŁAWA MONIUSZKI 31/6, 87-100 TORUŃ

AQUSTEC SP. Z O.O. REALIZUJE PROJEKT W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ W RAMACH DZIAŁANIA 1.3. PRACE B+R FINANSOWANE Z UDZIAŁEM FUNDUSZY KAPITAŁOWYCH PODDZIAŁANIE 1.3.1: „WSPARCIE PROJEKTÓW BADAWCZO – ROZWOJOWYCH W FAZIE PRESEED PRZEZ FUNDUSZE TYPU PROOF OF CONCEPT –BRIDGE ALFA PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ, 2014-2020”. DOFINANSOWANIE Z PROGRAMU WYNOSI 848 000 ZŁ.