Parametry budek

POZNAJ PARAMETRY TECHNICZNE
KABIN AKUSTYCZNYCH HIDE

Kabiny akustyczne HIDE to idealne rozwiązanie zarówno do pracy indywidualnej, jak i grupowej. Dają poczucie komfortu i prywatności, sprzyjają koncentracji, umożliwiają prowadzenie rozmów w pełnym spokoju. Doskonale sprawdzą się w biurach dużych i małych, halach produkcyjnych, głośnych lokalach gastronomicznych czy bibliotekach.

2 WERSJE KOLORYSTYCZNE

Nasze produkty pokryte są filcem, dostępnym w dwóch odcieniach szarości: jasnym lub ciemnym. Klasyczna szarość doskonale wpasuje się w każde wnętrze biurowe. 

DOSKONAŁE WYCISZENIE

Ściany budek wypełnione są gąbką akustyczną oraz pokryte filcem. W połączeniu z laminowaną szybą, dają doskonałe wyciszenie na poziomie 32 db. 

Budka inteligentna

Wentylacja i oświetlenie włączane są automatycznie po wejściu osoby do budki. Wyłączą się również same, dzięki czemu zapewniają najwyższy komfort swoim użytkownikom.  

WYMIARY

Optymalne wymiary zewnętrzne każdego produktu oraz stosunkowo cienkie ściany sprawiają, że budka zmieści się w każdym biurze a jednocześnie zapewni przestronne wnętrze  użytkownikowi, który  może cieszyć się swobodą ruchu i idealnym komfortem.

WYPOSAŻENIE

Standardowe wyposażenie każdej naszej budki telefonicznej to:  gniazdo elektryczne 230V +USB oraz wygodna półka umieszczona na wysokości 110 cm, umożliwiająca pracę w pozycji stojącej lub siedzącej (hoker).

BUDKA MODUŁOWA

Produkty HIDE są modułowe, czyli łatwe w montażu. Możesz zrobić to sam lub zlecić naszej ekipie. Przestawienie budki nie wymaga demontażu, ale należy sprawdzić jej wypoziomowanie. 

DOSKONAŁE WYCISZENIE

Ściany budek wypełnione są gąbką akustyczną oraz pokryte filcem wewnątrz oraz na zewnątrz budek, co daje efekt wyciszenia w obie strony. 

Drzwi naszych produktów wykonane są z najlepszej jakości szyby hartowanej, od renomowanego producenta szyb Saint-Gobain. 

Ściany budki w połączeniu z  szybą, dają doskonałe wyciszenie na poziomie 32 db.OŚWIETLENIE

Wydajne i włączane automatycznie oświetlenie LED skierowane na półkę. 

Rozświetli wnętrze i da znać, że budka jest zajęta.PÓŁKA

Wykonana z wysokojakościowej sklejki brzozowej pokrytej lakierem bezbarwnym. Poręczna i wygodna półka umiejscowiona została na idealnym poziomie, umożliwiającym pracę w pozycji stojącej i siedzącej.

ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ

Budkę łatwo zmontujecie sami albo możecie skorzystać z naszej pomocy. 

Przestawienie budki nie wymaga demontażu. 

Skontaktuj się z nami

E-mail: KONTAKT@HIDEBOOTH.COM
Tel: +48 519 621 887
AQUSTEC SP. Z O.O.
UL.STANISŁAWA MONIUSZKI 31/6, 87-100 TORUŃ

AQUSTEC SP. Z O.O. REALIZUJE PROJEKT W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ W RAMACH DZIAŁANIA 1.3. PRACE B+R FINANSOWANE Z UDZIAŁEM FUNDUSZY KAPITAŁOWYCH PODDZIAŁANIE 1.3.1: „WSPARCIE PROJEKTÓW BADAWCZO – ROZWOJOWYCH W FAZIE PRESEED PRZEZ FUNDUSZE TYPU PROOF OF CONCEPT –BRIDGE ALFA PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ, 2014-2020”. DOFINANSOWANIE Z PROGRAMU WYNOSI 848 000 ZŁ.