Parametry Kabin Akustycznych

POZNAJ PARAMETRY TECHNICZNE
KABIN AKUSTYCZNYCH HIDE

Kabiny akustyczne HIDE to idealne rozwiązanie zarówno do pracy indywidualnej, jak i do prowadzenia spotkań w niewielkich grupach. Dają poczucie komfortu i prywatności oraz sprzyjają koncentracji, umożliwiając prowadzenie rozmów w pełnym skupieniu. Doskonale sprawdzą się w biurach, halach produkcyjnych, kancelariach, urzędach, głośnych lokalach gastronomicznych czy bibliotekach – czyli wszędzie tam, gdzie znalezienie cichego miejsca do rozmowy przez telefon graniczy z cudem lub brakuje przestrzeni zapewniającej odrobinę prywatności.

2 WERSJE KOLORYSTYCZNE

Nasze produkty pokryte są filcem akustycznym dostępnym w dwóch odcieniach szarości: jasnoszarym oraz ciemnoszarym. Klasyczna szarość doskonale wpisze się w wystrój każdego wnętrza biurowego i nada pomieszczeniu nowoczesny, designerski charakter.

DOSKONAŁE WYCISZENIE

Wielowarstwowe ściany budek wypełnione są gąbką akustyczną oraz pokryte filcem. Dzięki użyciu tych dźwiękoizolacyjnych materiałów oraz dbałości o zachowanie doskonałej szczelności kabiny osiągają bardzo wysokie parametry wyciszenia – w kabinie jednoosobowej osiąga ono poziom aż 36 dB. 

Budka inteligentna

Wentylacja i oświetlenie włączane są automatycznie po wejściu osoby do budki. Wyłączą się również same, dzięki czemu zapewniają najwyższy komfort swoim użytkownikom.  

WYMIARY

Optymalne wymiary zewnętrzne każdego produktu oraz stosunkowo cienkie ściany sprawiają, że budka zmieści się w każdym biurze, a jednocześnie zapewni przestronne wnętrze użytkownikowi, który może cieszyć się swobodą ruchów i idealnym komfortem.

WYPOSAŻENIE

Na standardowe wyposażenie każdej kabiny akustycznej HIDE składają się: gniazdo elektryczne 230 V, 2 x gniazda USB oraz wygodna półka umieszczona na wysokości 110 cm, umożliwiająca pracę w pozycji stojącej lub siedzącej (hoker).

BUDKA MODUŁOWA

Kabiny HIDE są modułowe, czyli łatwe w montażu. Możesz zmontować je sam lub zlecić montaż naszej ekipie. Przestawienie budki nie wymaga demontażu, ale należy sprawdzić jej wypoziomowanie. 

2 WERSJE KOLORYSTYCZNE

Nasze budki pokryte są w środku i na zewnątrz filcem, dostępnym w kolorze ciemnoszarym lub jasnoszarym. Szarość to klasyka, która doskonale sprawdzi się w każdym biurze. 

Nasze doświadczenie pokazuje, że te 2 kolory do wyboru w zupełności spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki ograniczonemu wyborowi kolorów nasze budki już czekają w magazynie, gotowe do wysłania wprost do Twojego biura. Możesz je otrzymać w ciągu nawet 7 dni od złożenia zamówienia.

DOSKONAŁE WYCISZENIE

Budka 1-osoba zapewnia wyciszenie na poziomie 36 dB, natomiast w salkach spotkań wskaźnik ten wynosi 30 dB.

Osiągnięcie wysokich parametrów wyciszenia jest możliwe dzięki przemyślanej konstrukcji naszych produktów oraz dzięki użyciu najwyższej jakości komponentów. Ściany budek wypełnione są gąbką akustyczną oraz pokryte filcem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz kabiny, dzięki czemu kabina HIDE nie tylko zapewnia komfort użytkownikowi budki, lecz także poprawia warunki akustyczne pomieszczenia, w którym się znajduje. Drzwi szklane naszych produktów wykonane są z najwyższej jakości szyby hartowanej od renomowanego francuskiego producenta  – Saint-GobainBUDKA INTELIGENTNA

Po wejściu do budki automatycznie włączy się wentylator oraz oświetlenie LED skierowane na półkę. Światło w budce rozświetli wnętrze i da znać, że budka jest zajęta. Surowe wykończenie otworu, z którego wydostaje się światło, nadaje wnętrzu industrialnego charakteru. 

WYPOSAŻENIE

W budce 1-osobowej znajduje się ergonomiczna, drewniana półka z gniazdkiem elektrycznym 220V i dwoma gniazdami USB. Półka wykonana jest z wysokogatunkowej sklejki brzozowej. Poręczny i wygodny blat umiejscowiony został na optymalnej wysokości, która umożliwia pracę zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej (na krześle typu hoker).

BUDKA MODUŁOWA
= ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ

Budka wykonana jest z gotowych elementów (modułów), dzięki czemu istnieje możliwość samodzielnego montażu budki. Wystarczą 2 pary rąk i godzina wolnego czasu. Do budki dołączamy instrukcję montażu. 

Istnieje również możliwość zlecenia montażu naszej doświadczonej ekipie fachowców, którzy zrobią to szybko i dokładnie. W celu zachowania parametrów akustycznych budki rekomendujemy to rozwiązanie.  Zapraszamy do kontaktu!  

Skontaktuj się z nami

E-mail: KONTAKT@HIDEBOOTH.COM
Tel: +48 519 621 887
AQUSTEC SP. Z O.O.
UL.SZKOLNA 86, 07-202 LESZCZYDÓŁ NOWINY

AQUSTEC SP. Z O.O. REALIZUJE PROJEKT W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ W RAMACH DZIAŁANIA 1.3. PRACE B+R FINANSOWANE Z UDZIAŁEM FUNDUSZY KAPITAŁOWYCH PODDZIAŁANIE 1.3.1: „WSPARCIE PROJEKTÓW BADAWCZO – ROZWOJOWYCH W FAZIE PRESEED PRZEZ FUNDUSZE TYPU PROOF OF CONCEPT –BRIDGE ALFA PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ, 2014-2020”. DOFINANSOWANIE Z PROGRAMU WYNOSI 848 000 ZŁ.