Nasze Realizacje

Kabiny akustyczne HIDE
Nasze Realizacje

Od lat dostarczamy Klientom z Polski oraz z zagranicy najlepszej jakości budki akustyczne. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Ciesz się swobodnymi rozmowami w swoim biurze, dzięki naszym budkom telefonicznym i salkom spotkań HIDE Phone Booths. 

W naszej ofercie znajdują się 4 rodzaje kabin akustycznych do biur pod marką HIDE.

Najbardziej popularną kabiną jest budka telefoniczna HIDE przeznaczona dla jednej osoby. Nie zajmuje dużo miejsca i pasuje do każdego wnętrza biurowego. Zapewnia idealne warunki do prowadzenia rozmów telefonicznych lub telekonferencji.

Budka telefoniczna powiększona HIDE przeznaczona jest do pracy indywidualnej w ciszy i skupieniu. Zapewnia idealne warunki do prowadzenia rozmów telefonicznych lub telekonferencji. Świetnie sprawdzi się także jako miejsce pracy przy komputerze. Wyposażona w wygodne, szerokie biurko, które pomieści laptopa, dokumenty, kubek kawy i wszystko, czego potrzebujecie. Daje gwarancję maksymalnego skupienia na wykonywanych zadaniach.

Salka spotkań 2-osobowa HIDE posiada niewielkie wymiary, ale w komfortowych warunkach przeprowadzą w niej spotkanie 2 osoby. Wysoki poziom wyciszenia zapewnia dyskrecję podczas spotkań 1:1 oraz gwarantuje ciche i komfortowe środowisko, które pozwala w pełni skupić się na prowadzonej rozmowie.

Przestronna salka spotkań HIDE przeznaczona dla 4 osób to nieocenione rozwiązanie w organizacji spotkań ze współpracownikami, klientami czy partnerami biznesowymi w niewielkim gronie. Zapewnia poufność prowadzonych rozmów, a przy tym daje rozmówcom poczucie komfortu i prywatności w zatłoczonym, głośnym biurze.

AQUSTEC SP. Z O.O. REALIZUJE PROJEKT W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ W RAMACH DZIAŁANIA 1.3. PRACE B+R FINANSOWANE Z UDZIAŁEM FUNDUSZY KAPITAŁOWYCH PODDZIAŁANIE 1.3.1: „WSPARCIE PROJEKTÓW BADAWCZO – ROZWOJOWYCH W FAZIE PRESEED PRZEZ FUNDUSZE TYPU PROOF OF CONCEPT –BRIDGE ALFA PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ, 2014-2020”. DOFINANSOWANIE Z PROGRAMU WYNOSI 848 000 ZŁ.